İzmir Daf Plaza Oto Ekspertiz

Araç alışverişinde, bazı haksızlıkların yapıldığını duymaktayız. Çoğu zaman satıcılar, aracını satarken arıza veya hasar durumu gizlemekte, aracını görselliğine güvenerek satmaya çalışmaktadır. Alıcı ise, alım satım işleminden sonra aracın durumunu öğrenmektedir. Bunun önüne geçmek için, son zamanlarda kulağımıza sık çalınan oto ekspertiz hizmetinden faydalanmak, alıcıların araç alımında mağdur olmasının önüne geçecektir. Özellikle büyük şehirlerde, araç almadan mutlaka oto ekspertiz yaptırılmalıdır.

İzmir, nüfus ve araç yoğunluğunun giderek arttığı bir ilimizdir. Araç alım satımın çoğalması, özellikle ikinci el piyasasını hareketlendirmiştir. izmir Daf Plaza oto ekspertiz konusunda firmamız, İzmir ilinin güvenle tercih edilebilecek kalitede hizmet veren şirketlerinden biirisidir. Sektörde sahip olduğumuz tecrübeyi yenilikçi yapımızla birleştirerek, yıllardır İzmir Daf Plaza oto ekspertiz hizmetini sorunsuz olarak yerine getirmekteyiz. Mesleki bilgisi yüksek olan çalışanlarımız, son model teknolojik ekipmanlarımız ve güncel yazılımlarımız ile, aracın her noktasını incelemektedir. Kaza ve arıza durumu da sorgulandıktan sonra, araç hakkındaki tüm bilgilerden oluşan bir rapor hazırlanmaktadır. Bu rapor, müşteriye gerekli bilgiler aktarılarak sunulmakta ve alıcının tüm açılardan bilgilenmesi sağlanmaktadır. Aracın, durumununa göre satıcının istediği fiyat edip etmeyeceğine  karar vermek de alıcıya kalmaktadır.

    İzmir Daf Plaza oto ekspertiz hizmeti almak için firmamızdan istediğiniz konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Teknolojik donanım, kaliteli hizmet, bağımsız ve sorumluluk bilincine  sahip çalışma prensibi ile firmamız, oto ekspertiz hizmetini, herkesin faydalanabileceği derecede uygun fiyatlarla yerine getirmektedir.Arayın
Konum