İzmir Otokent Oto Ekspertiz

İkinci el araç aldıktan sonra yolda kalmamak ve gereksiz harcamalar yapmamak için önlem almakta fayda vardır. İkinci el araç almak, büyük hassasiyet gerektirmektedir. Bazı kontroller yapılmadan alınacak bir araç, kişiyi zarara uğratabilir. Bu nedenle, ikinci el araç alacaklar öncelikle, bulunduğu bölgede oto ekspertiz yaptırabileceği bir firma aramalıdır.

  İzmir Otokent Oto ekspertiz firmamız, sektöründe sahip olduğu tecrübeyle müşterilerine hem seri hem de kaliteli bir hizmet vermektedir. İzmir gibi büyük bir şehirde ikinci el araç almanın zorluğunu ortadan kaldıran firmamız, aracın kontrollerini gerçekleştirirken, müşterisine de izleme imkanı vermektedir. Araçların tüm kontrollerini başarılı bir şekilde gerçekleştirerek, araç almanın sağladığı avantajı ikiye katlamaktadır. Başta motor gücü ve fren testi olmak üzere, araç her yönden titiz bir şekilde kontrol edilmekte, kontroller sonucunda belirlenen tüm noktalar not edilmekte ve imzalı bir şekilde müşteriye sunulmaktadır. Raporlama haricinde firma çalışanları, araç hakkında müşterileri ayrıca bilgilendirmekte ve beklentilerin üzerinde bir hizmet sağlamaktadır. İzmir Otokent oto ekspertiz hizmet almak için, teknolojik ekipman, güncel yazılım, tarafsız ve bağımsız çalışma prensibi, yasal prosedürlere uygunluk olmak üzere tam donanıma sahip firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el araç almak, alıcılar için büyük bir risktir. Aracın, istenilen ücreti hak edip etmediğinin belirlenmesi için mutlaka oto ekspertiz yaptırılmalıdır. İzmir Otokent’te oto ekspertiz konusunda firmamız, aracı tam teşekküllü bir muayeneden geçirerek olası haksızlıkları önlemektedir.Arayın
Konum